Sevdiklerinizi ve kendinizi uyurken koruyun. Elektromanyetik radyasyondan koruyan antistatik, hijyenik, izoterm (ısıyı homojen yayan) yorgan. Yenileyici ve sağlıklı bir uyku için, siz uyurken sizi korusun. Sertifika ile teslim.
Günümüzün 8 saatini uyuyarak geçirdiğimizi düşünürsek; hayatınızın üçte birini koruyarak geçirin.
Yenileyici ve sağlıklı bir uyku için…

● Kaliteli bir yaşam kaliteli bir uyku ile başlar

Kumaş üretiminde çağımızın görünmeyen sessiz ve ölümcül bir tehlikesi olan elektromanyetik radyasyonu engelleyen tekstil markası EM CARE serisi artık anti stress özelliğini de sizlere sunuyor. En gelişmiş kumaş üretim teknolojisi ile üretilen Emcare yorgan, sağlığınızdan ve bütçenizden ödün vermeden mükemmel bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

● Siz uyurken sizi korusun!...Elektromanyetik Radyasyondan Korunma

EM CARE uyku seti, uyuduğunuz zaman içinde etrafınızda zararlı radyasyon yayan tüm cihazlara karşı sizi korumaktadır. Antistres özelliği; gün içerisinde aldığını stresi minimize eder. Hijyenik özelliği ile ; sağlığa zarar verecek ortamlar oluşmasını engeller. İzoterm özelliği uyurken tüm ısıyı vücudunuza eşit dağıtır.

● Sertifika ile teslim

EM CARE ürünleri TÜBİTAK veya İTÜ’den alınan sertifikalar ile teslim edilir.

● Emcare Antistres

Vücudunuzda bulunan static elektrik enerjisi EM CARE ürünün özel metalize ipliklerinde harcanır. Bu nedenle Emcare anti stress uyku seti güne huzurlu ve zinde başlamanızı sağlar.

● Hijyenik uyku alanı

EM CARE kumaşlarında kullanılan gümüş içeren ipler sayesinde hijyenik özelligi ve anti-alerjik özelliği sayesinde keyifli bir uyku için sağlığa zarar verecek ortamlardan arınmasına yardımcı olarak hijyenik ortamı sağlar.

● Dengeli ısı

Isıl dengeyi sağlar ve vucuda sıcaklığı eşit dağıtır. Vucut ısısının homojen dağılımı tüm vucuda dengeli ve eşit ısı ile sağlığına yardımcı olur.

● İTÜ patentli üretim ve Tübitak onaylı ürünler

EM CARE ürünleri İTÜ de geliştirilmiş patentli, İTÜ veya TÜBİTAK onaylıdır.

9.01.2021
Emcare Tekstil : Piri Reis Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No 203/d Pk.41700 Darıca - Kocaeli

0 (555) 151 23 57  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim