Hayatımızın en değerli varlıkları, çocuklarımız için alçıpan filesi ile istediğiniz odanızı elektromanyetik radyasyon koruma kalkanlı oda hale dönüştürebilirsiniz. Sağlığınızı düşünen akıllı binalar. (1 Metretül=100X300cm).
Baz istasyonları, y.gerilim hatları ve evimizdeki tüm elektrik-elektronik EMR kaynaklarını 10 kat uzağa taşıyın.
Çağımızın büyük tehlikesi Elektromanyetik Radyasyondan çocuklarımızı korumak için bebek-çocuk odalarına tam koruma

● Hastanelerde, Okullarda, Sitelerde, Otellerde, Binalarnda, Dairelerde…Tüm yapılarda…

Artık tüm binalarımız çok daha akıllı ve güvenli yapılıyor. Hayatımızın en değerli varlıkları, çocuklarımız için alçıpan filesi uygulama kolaylığı ile istediğiniz odanızı elektromanyetik radyasyon koruma kalkanlı oda hale dönüştürebilirsiniz. Sürekli maruz kaldığımız Elektromanyetik Radyasyona karşı %99 oranında korunmasını sağlamaktadır. Emcare koruyucu alçıpan filesi Elektromanyetik Radyasyonu engelleyerek ve emerek zararsız elektrik akımına çevirmesi sayesinde evinizdeki elektronik eşyaların yaydığı zararlı dalgalardan odanızı korur ve baz istasyonlarını, yüksek gerilim hatlarını evinizden 10 kat uzağa taşınmasını sağlar. Sağlığınızı düşünen akıllı binalar.

● İzolosyon firmaları

Müşterilerinizi Emcare koruyucu Alçıpan filesine yönlendirerek sağlıklarını, güvenliklerini ve binalarının değerlerini arttırmış hem de rakiplerinize nazaran tercih sebebi olmuş olursunuz.

● İnşaat Şirketleri

İnşaatınızda en azından bebek-çocuk odalarına Emcare alçıpan filesini kullanarak ham binanızın güvenliğini hemde değerini daha üst seviyeye çıkarabilirsiniz. İnsan sağlığını düşünen firmalar en üst düzeyde tercih sebebidir.

● Daire sahipleri

Bireysel kullanımda dairenizin değerini sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korur. Lütfen bizi arayınız...

● Kullanım Şekli

Alçıpan file normal olarak tek katlı olarak alçıpan ile duvar arasına sıvasız  uygulanır. Bu ürün tül perde formundadır.  Bu uygulama ile odaya dışarıdan gelen elektromanyetik dalgaları, 2.5 GHz kadar frekanslarda en az % 99 oranında engeller (en az 20 dB). 2.5 GHz ile 7GHz bandındaki Elektromanyetik dalgaları ise % 99  ile % 90 arasında engellemektedir (20 dB ile10dB arasında). Bu ürün gelen dalgaları geri yansıtarak ve bir miktar da yutarak engeller.  Üretim  3m genişliğinde rulo halinde yapılmaktadır.
29.08.2021
Emcare Tekstil : Piri Reis Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No 203/d Pk.41700 Darıca - Kocaeli

0 (555) 151 23 57  emcaretekstil.com   elektromanyetikradyasyon.com   İletişim